Test sprawdzający znajomość zagadnień omawianych na zajęciach Akademii

Test dla osób zainteresowanych, obejmujący tematykę omawianą na zajęciach (poza wykładami kursowymi na studiach prawniczych), odbędzie się w dniu 19.03.2020 r. o godz. 19.45. Zgłoszenia osób, które chciałyby do testu przystąpić prosimy o przesłanie do 15.03.20202 r. na adres: m.florczak-wator@uj.edu.pl.

Zgodnie z regulaminem Akademii, dwie osoby, które uzyskają najwyższą liczbę punktów z testu otrzymają nagrody książkowe, a ponadto – jeżeli rozpoczną studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji UJ – będą mogły skorzystać ze zwolnienia z egzaminu z przedmiotu „Prawo konstytucyjne”, który jest obowiązkowym przedmiotem na pierwszym roku studiów prawniczych. Osobom tym jako ocena z egzaminu zostanie wpisana ocena z ćwiczeń z prawa konstytucyjnego (prowadzonych na WPiA UJ dla studentów studiów prawniczych), pod warunkiem, że ćwiczenia te zaliczą na ocenę pozytywną.